Aktualności

 cwb pl

 

FIRMA ABM JĘDRASZEK OTRZYMAŁA ZŁOTY

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

ZA ROK 2013

 

Miło nam poinformować Szanownych Klientów, iż został nam przyznany przez firmę Dun & Bradstreet Poland Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Dun & Bradstreet Poland jest specjalistą w sporządzaniu raportów handlowych na temat firm na całym świecie. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez analityków D&B, wystawiana jest na podstawie:

  • analizy moralności płatniczej według programu DunTrade®
  • analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej może zostać przyznany firmom, które otrzymały najwyższą ocenę stabilności według D&B.

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

Szczegóły dot. naszego certyfikatu znajdziesz tutaj.

SOFTLINE 82 ABM JĘDRASZEK
 Z przyjemnością informujemy, że do oferty produktowej naszej firmy dołączył nowy, siedmiokomorowy profil Softline 82.
Kliknij tu aby przejść do podstrony
Kliknij tu aby przejść do podstrony
 
Strona Główna   |    O Firmie   |    Aktualności   |    Realizacje   |    Kontakt   |    Linki